Jiří Načeradský  -  Akty

Aukce je již uzavřena dne: 29.11.2017 10:40:00

Jiří Načeradský (*09.09.1939 †16.04.2014)

Identifikační číslo: 5781

tuš, akvarel, papír, rok 2006, signováno PN, rozměr 50 x 65 cm, rám

Vyvolávací cena: 14000Kč