Adolf Born  -  Kayserberg

Aktuální cena: 8500

Adolf Born (*12.06.1930 †22.05.2016)

Identifikační číslo: 5782

litografie, signováno PD, číslováno 36/300, rozměr 28 x 38 cm, volný list

Vyvolávací cena: 5500Kč