Viktor Rolín  -  Krajina před bouří

Aukce je již uzavřena dne: 12.03.2018 20:50:00

Viktor Rolín (*26.12.1887 †31.07.1942)

Identifikační číslo: 5812

olej, překližka, signováno PD, rozměr 39 x 50 cm, rám

Vyvolávací cena: 4900Kč