Josef Liesler  -  Chlupaté zátiší

Aktuální kupující: 0096

Josef Liesler (*19.09.1912 †23.08.2005)

Identifikační číslo: 5820

litografie, rok 1987, signováno PD, číslováno 80/136, rozměr 48,5 x 37,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1700Kč