Josef Tockstein  -  Ulice - Žena

Aukce je již uzavřena dne: 14.03.2018 21:40:00

Josef Tockstein (*10.01.1912 †13.03.1992)

Identifikační číslo: 5838

oboustranná malba, olej, sololit, signováno PD monogramem, rozměr 17 x 24 cm, vzadu pozůstalostní razítko č. 0326

Vyvolávací cena: 1500Kč