Václav Špála  -  Kytice

Aukce je již uzavřena dne: 14.03.2018 21:55:00

Václav Špála (*24.08.1885 †13.05.1946)

Identifikační číslo: 5840

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes

Vyvolávací cena: 5000Kč