Ladislav Novák  -  Kompozice

Aukce je již uzavřena dne: 14.12.2015 20:10:00

Ladislav Novák (*04.08.1925 †28.07.1999)

Identifikační číslo: 1454

froasáž, akvarel, papír, rok 1995, signováno DU, rozměr 29 x 21 cm, volný list

Vyvolávací cena: 8800Kč