František Gross  -  Hlava

Aukce je již uzavřena dne: 06.11.2018 21:00:00

Identifikační číslo: 5865

litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.

Vyvolávací cena: 3000Kč