František Gross  -  Chemický závod

Aukce je již uzavřena dne: 06.11.2018 21:10:00

Identifikační číslo: 9574

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 13,3 x 15 cm, volný list, soupis díla str. 120 č. 290

Vyvolávací cena: 1000Kč