František Tichý  -  Akt v židli s vysokým opěradlem

Aukce je již uzavřena dne: 14.12.2015 20:25:00

František Tichý (*25.03.1896 †07.10.1961)

Identifikační číslo: 260

lept, rok 1942, signováno DU Tichý 42, rozměr 29,5 x 22 cm, mírné poškození (skvrna) rámováno

Vyvolávací cena: 12000Kč