Jan Konůpek  -  Chiméra

Aukce je již uzavřena dne: 07.11.2018 21:30:00

Jan Konůpek (*10.10.1883 †13.03.1950)

Identifikační číslo: 12633

akvarel, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 44 x 29 cm, volný list

Vyvolávací cena: 4500Kč