Zdeněk Sklenář  -  K poctě A.Senefeldera

Aukce je již uzavřena dne: 14.12.2015 20:35:00

Zdeněk Sklenář (*15.04.1910 †19.04.1986)

Identifikační číslo: 5169

litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 103/200, rozměr 39 x 26 cm, volný list

Vyvolávací cena: 3600Kč