Willi Nowak  -  Rozdávání chleba

Aukce je již uzavřena dne: 14.12.2015 20:40:00

Willi Nowak (*03.10.1886 †20.10.1977)

Identifikační číslo: 1912

kolorovaná litografie, signováno PD, rozměr 34 x 28 cm, volný list

Vyvolávací cena: 850Kč