Tomáš Bím  -  Lacoste

Aukce je již uzavřena dne: 08.11.2018 21:10:00

Tomáš Bím (*12.11.1946 )

Identifikační číslo: 5907

litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr 43 x 35 cm, pasparta

Vyvolávací cena: 3500Kč