Kamila Ženatá  -  Stmívání I.

Aukce je již uzavřena dne: 08.11.2018 21:15:00

Kamila Ženatá (*26.12.1953 )

Identifikační číslo: 13065

olej, plátno, rok 2018, signováno PD, rozměr 40 x 40 cm

Vyvolávací cena: 7900Kč