František Gross  -  Rymaně

Aukce je již uzavřena dne: 02.11.2015 20:10:00

Identifikační číslo: 10152

olej, tempera, sololit, signováno PD, dílo pochází z pozůstalosti Františka Grosse, rozměr 25 x 34,5 cm

Vyvolávací cena: 9000Kč