Duha

Maxmilian Švabinský  - Duha

Cena: 400
Aktuální cena: 400

dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list

Božena Němcová

Jan Komárek  - Božena Němcová

socha, litá sádra, návrh na pomník, odlitek okolo roku 1960, původní model z roku 1940, rozměr 36 x 32 cm, patrně nerealizovaný pomník Boženy Němcové pro Prahu na Slovanský ostrov.

Koně

Jaroslav Vožniak  - Koně

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list