Poaukční prodej

As i opened fire poster

Roy Lichtenstein  - As i opened fire poster

Cena: 22000
Aktuální cena: 22000

3x serigrafie, rok 1966, rozměr 3x 60,5 x 50 cm, papír 3x 64 x 32 ,5 cm, publikováno v monografii str. 84 č. 14, vydal Stedelijk Museum Amsterdam, vzadu popis, 3x rám

Talíř - Cosmos

Salvador Dalí  - Talíř - Cosmos

Cena: 2800
Aktuální cena: 2800

litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 3320/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti