Milan Dobeš  - Bez názvu

serigrafie, rok 1990, signováno PD, číslováno 52/100, rozměr 14 x 20 cm, rám

František Gross  - Hlava

litografie, rok 1983, signováno DU, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 191 č. 458, rozměr 21 x 20 cm, rám

Postava u kříže

Olbram Zoubek  - Postava u kříže

reliéfní tisk, zlaceno, rok 1996, signováno PD, číslováno 21/150, vydáno k 70 narozeninám O. Zoubka, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list

Oko

František Hudeček  - Oko

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

lept, rok 1940, signováno PD, aut. tisk, rozměr 12,3 x 15,5 cm, volný list