Milan Dobeš - Bez názvu
serigrafie, rok 1990, signováno PD, číslováno 52/100, rozměr 14 x 20 cm, rám
litografie, rok 1983, signováno DU, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 191 č. 458, rozměr 21 x 20 cm, rám
reliéfní tisk, zlaceno, rok 1996, signováno PD, číslováno 21/150, vydáno k 70 narozeninám O. Zoubka, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list
Cena: 1900
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
lept, rok 1940, signováno PD, aut. tisk, rozměr 12,3 x 15,5 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
Cena: 4400
Aktuální cena: 4400
suchá jehla, rok 1929, signováno PD, soupis č. 102 Siblík str. 175, vytištěno ve 30 exemplářích, rozměr 27 x 22 cm, volný list
Cena: 2000
suchá jehla, lept, rok 1970, signováno DU, rozměr 20 x 13,5 cm, volný list