K. J. Erben - Kytice

Ludmila Jiřincová  - K. J. Erben - Kytice

soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, celý soubor v originálních deskách

Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám, certifikát pravosti přiložen

Kůň

Alena Kučerová  - Kůň

lept, rok 1989, signováno PD, aut. tisk 6/10, rozměr 7 x 10,5 cm, volný list

Adriena Šimotová  - Bez názvu

serigrafie, rok 1975, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr papíru 54 x 38 cm, volný list

Žebravé děti

Josef Čapek  - Žebravé děti

linoryt, rok 1917-18, signováno PD, rozměr 24,5 x 17 cm, rámováno, soupis díla: KG 82