Genesis I.

Jan Hísek  - Genesis I.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Koridor 1

Karel Malich  - Koridor 1

serigrafie, rok 1968, signováno vzadu, rozměr 42 x 59 cm, volný list

Krajina

Josef Šíma  - Krajina

litografie, rok 1963, signováno PD, číslováno 46/50, rozměr 42 x 42,5 cm, rám

Krtek a kamarádi

Zdeněk Miler  - Krtek a kamarádi

akvarel, papír, rok 1995, signováno vzadu, rozměr 7,5 x 21 cm, rámováno, vystaveno Praha 2019

Koledníci

Josef Lada  - Koledníci

barevná litografie, rok 1936, signováno PD, rozměr 28,5 x 17 cm, rám

Život XIV - 1935-1936

Josef Šíma  - Život XIV - 1935-1936

kniha, 2x grafický list, Josef Šíma (krystal, dřevoryt) a František Tichý (hlava černocha, litografie) každý list signován, rozměr Krystal 19,5 x 15,5 cm, Hlava černocha 25,5 x 18 cm