Přehled uměleckých děl v aukci

Josef Istler  - Bez názvu

lept, rok 1970, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12,5 cm, volný list

Čičmany

František Gross  - Čičmany

Cena: 42000
Aktuální cena: 42000

olej, sololit, rok 1963, signováno PD, rozměr 42 x 53 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny, vystaveno 2x Praha

Bella Italia X

Albín Brunovský  - Bella Italia X

Cena: 7500
Aktuální cena: 7500

lept, rok 1969, signováno PD, číslováno IX/IX, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str. 95, č. 309 - 319, náklad 65+IX, volný list

Walter 0

Bedřich Stefan  - Walter 0

Cena: 39000
Aktuální cena: 39000

socha, bronz, rok 30. léta, značeno Stefan, rozměr 70,5 x 36 x 20,5 cm

Adam a Eva

Olbram Zoubek  - Adam a Eva

reliéfní tisk, zlaceno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 30 x 21 cm, volný list

Dívky

Jiří Anderle  - Dívky

Cena: 5000
Aktuální cena: 5000

suchá jehla, lept, rok 1988, signováno DU, číslováno 5/150, rozměr 19,5 x 15 cm, rám, vystaveno Praha 2019/20