Jan Saudek - Life (Život)

Jan Saudek  - Life (Život)

fotografie, rok 1966/2005, signováno LD, číslováno 47/50, rozměr 40 x 31 cm, reprodukována str. 71, součástí prodeje je monografie "Jan Saudek fotograf český, monografie signována, certifikát přiložen

Pokušení Sv. Antonína

František Gross  - Pokušení Sv. Antonína

litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 15/55, reprodukováno v soupisu grafického díla č. 447, rozměr 48 x 40 cm, volný list

Kronos a Rheia

Jiří Anderle  - Kronos a Rheia

suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 61/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list

Přijedu

Karel Demel  - Přijedu

kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list

Miroslav Šnajdr  - Bez názvu

pastel, papír, rok 2007, signováno PD, rozměr 30 x 18 cm, rozměr papíru 42 x 29 cm, volný list