Oldřich Kulhánek - Ex libris - Geert van der Zee
lept, rok 1978, signováno DU, rozměr 15 x 8,5 cm, volný list
fotografie, rok 1966/2005, signováno LD, číslováno 47/50, rozměr 40 x 31 cm, reprodukována str. 71, součástí prodeje je monografie "Jan Saudek fotograf český, monografie signována, certifikát přiložen
Cena: 900
Aktuální cena: 900
serigrafie, rok 2006, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list
litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 15/55, reprodukováno v soupisu grafického díla č. 447, rozměr 48 x 40 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 61/70, rozměr 44 x 33 cm, volný list
kombinovaná technika, rok 1989, signováno PD, číslováno 5/40, rozměr 32 x 49,5 cm, volný list
lept, signováno PD, číslováno 45/200, rozměr 33 x 24 cm, volný list
pastel, papír, rok 2007, signováno PD, rozměr 30 x 18 cm, rozměr papíru 42 x 29 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, vzadu popis, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list