Adolf Born - Můza
serigrafie, rok 1975, signováno PD, rozměr 10,7 x 7,5 cm, volný list
Cena: 350
Aktuální cena: 350
lept, rok 1945, signováno PD, číslováno 270/300, rozměr 29,5 x 23 cm, rám
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 60/99, součástí je kniha, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm
litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 4/100, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám
litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, rám
lept, akvatinta, rok 1930, signováno PD, rozměr 8,7 x 12,2 cm, rám
Cena: 25000
Aktuální cena: 25000
olej, plátno, rok 1960, signováno PD, rozměr 25,5 x 35,5 cm, rámováno Brůžek
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
litografie, rok 1920, značeno v kameni PD, rozměr papíru 22,5 x 15 cm, volný list, soupis díla Dvořák č. 16, příloha Veraikonu roč. VI. sešit 11-12