Kronos a Rheia

Jiří Anderle  - Kronos a Rheia

suchá jehla, lept, rok 1981, signováno DU, číslováno 14/70, rozměr 33 x 43,5 cm, volný list

František Gross - Krajina

František Gross  - Krajina

olej, karton, 50.-60. léta, signováno PD, rozměr 37 x 44,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

Mládí a stáří

Jan Saudek  - Mládí a stáří

fotografie, rok 1973, signováno PD, rozměr 19,5 x 30 cm, volný list, reprodukováno v "Jan Saudek fotograf český" str. 94

Nádvoří

Karel Chaba  - Nádvoří

suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám

Velryba

Victor Vasarely  - Velryba

serigrafie, rok 1986, signováno PD, číslováno 149/200, rozměr 45 x 48 cm, volný list