Hudba

Jan Saudek  - Hudba

kolorovaná fotografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 39,5 x 30,5 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek fotograf český, str. 274

Eros

František Tichý  - Eros

Cena: 9500
Aktuální cena: 9500

suchá jehla, rok 1942, signováno DU Tichý, soupis díla František Dvořák str. 63 č. 65, rozměr 24 x 18 cm, volný list

Konstruktivistická studie

František Kupka  - Konstruktivistická studie

pastel, papír, rok 1923, značeno DU razítkem, rozměr 17,5 x 23 cm, rám, vystaveno: 2x Galerie Gmurzynska (Cologne - Kolýn nad Rýnem) a Praha 2018

Anděl

Jaroslav Válek  - Anděl

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

kovaná a tepaná nerez ocel, rok 2018, značeno dole na podstavci, rozměr v. 48 cm

Strom

Karel Valter  - Strom

serigrafie, rok 1992, signováno DU, rozměr 17 x 25,5 cm, volný list