Mickey Mouse

Andy Warhol  - Mickey Mouse

litografie, rok 1980, signováno PD v kameni, číslováno 1049/5000, rozměr papíru 43 x 36 cm, tisku 24 x 24 cm, vydalo Carnegie Museum Of Art (Pittsburgh), vzadu razítko CMOA, pasparta

Úsměvy Grafičanky

Různí Autoři  - Úsměvy Grafičanky

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

6x originální grafický list hudebního sdružení českých umělců - grafiků, autoři: Jiří Anderle, Karel Demel, Jaroslav Hořánek, Jan A. Pacák, Jiří Slíva a Vladimír Suchánek, rok 1990, vydala Lyra Pragensis, každý list signován, úvodní text napsal teoretik Grafičanky Adolf Born, číslováno 86/200, rozměr 6x cca. 16 x 11 cm, soubor v původních deskách

Vodník

Josef Lada  - Vodník

litografie, rok 1942, signováno PD, rozměr 32 x 42 cm, pasparta, vydalo nakladatelství ELK, slepotiskové razítko

Zebry

Victor Vasarely  - Zebry

Cena: 6900
Aktuální cena: 6900

serigrafie, rok 1987, signováno PD, číslováno 8/70, rozměr 21 x 25,5 cm, volný list

Milenci

Oldřich Jelen  - Milenci

litografie, rok 2006, signováno PD, číslováno 101/189, rozměr 38 x 32 cm, volný list

Sochařská kresba

Ladislav Zívr  - Sochařská kresba

fix, tuš, akvarel, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Jitky Kobrové