Michael Rittstein - Bez názvu
Cena: 2300
Aktuální cena: 2300
litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, , rozměr 27 x 22 cm, volný list
Cena: 2300
Aktuální cena: 2300
olej, plátno, karton, rok 2014, signováno PD, rozměr 35 x 27,5 cm, rám
litografie, rok 1900, signováno v kameni, rozměr 18 x 17 cm, volný list
Cena: 4600
Aktuální cena: 4600
litografie, rok 1982, soupis č.1257, rozměr 32 x 24,5 cm, rámováno
oboustranná malba, olej, tempera, sololit, signováno monogramem PD, rozměr 42,5 x 22 cm, pozůstalostní razítko s č. 0323
litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 567/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti
barevný lept, rok 1995, signováno DU, rozměr 30 x 19,5 cm, papír 48 x 32 cm, vydáno ve 100 ks, volný list
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
lept, akvatinta, rok 1926, signováno PD, soupis Novák 451, rozměr 24 x 29 cm, volný list