Jan Kotík - Spojovatelna
tužka, papír, 40tá léta, signováno DU, rozměr 24 x 24,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, získáno přímo od rodiny
suchá jehla, rok 1947, signováno PD, aut. tisk, rozměr 25 x 31,5 cm, volný list
Cena: 2300
Aktuální cena: 2300
litografie, rok 1989, signováno DU, číslováno 127/140, rozměr 34 x 28 cm, volný list
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1998, signováno PD, aut. tisk, rozměr 22 x 20 cm, volný list
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
mezzotinta, rok 1910, signováno PD, rozměr 33 x 48 mm, volný list
Cena: 15000
Aktuální cena: 15000
olej, plátno, rok 2005, signováno LD a vzadu, rozměr 20 x 28 cm, rám
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
kniha, 3x suchá jehla, každá signována, vydal SČB, rok 1984, vzadu signatura Karla Sýse a Jiřího Žáčka, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800
lept, rok 1947, signováno DU, vzadu podpis Vladimíra Holana (překlad), rozměr 16 x 11 cm, dílo v původní knize
suchá jehla, rok 1938, signováno PD, značeno PD v desce Tichý 38, soupis Dvořák č. 15, rozměr 14 x 21,5 cm, volný list
lept, rok 1994, signováno PD, číslováno 1/10, rozměr 6,8 x 10,5 cm, volný list