Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.22, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, volný list

Lacoste

Tomáš Bím  - Lacoste

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

litografie, rok 1988, signováno DU, číslováno 77/100, rozměr 43 x 35 cm, pasparta

Eva ( Jiskra )

Olbram Zoubek  - Eva ( Jiskra )

olovo, cín, zalaceno, patinováno, rok 1992, značeno na podstavci, rozměr v. 71 cm

Chvála zamotaných snov VII.

Albín Brunovský  - Chvála zamotaných snov VII.

Cena: 7000
Aktuální cena: 7000

lept, mezzotinta, rok 1985, signováno DU, vydáno 51 bibliofilských výtisků, rozměr 25,6 x 17,6 cm, soupis díla č. 524, dílo oceněno 1985 ve Varně a na Bienále grafiky v Krakově 1986, volný list

Le Cheval de la mort

Salvador Dalí  - Le Cheval de la mort

litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list