František Emler - Krajina
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
dřevoryt, rok 1946, signováno PD, číslováno 91/100, rozměr 14,5 x 21 cm, rám
kolorovaná fotografie, rok 1978, signováno PD, rozměr 30 x 39 cm, volný list, publikováno: Jan Saudek, Pouta lásky, str. 51 a Jan Saudek fotograf český, str. 119
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 2013, signováno DU, číslováno 5/50, rozměr 23,5 x 37,5 cm, volný list
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 68/135, rozměr 29,5 x 24 cm, volný list
Cena: 4500
akvarel, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 44 x 29 cm, volný list
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 23/90, rozměr 23 x 63 cm, volný list
Cena: 18000
Aktuální cena: 18000
Cena: 350
Aktuální cena: 350
litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 9 x 12 cm, papír 11 x 30 cm, volný list