Nokturno

Jan Smetana  - Nokturno

olej, plátno, rok 1978, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, rám, vzadu popis autora

Švýcarsko

Adolf Born  - Švýcarsko

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno59/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list

Kytice

Václav Špála  - Kytice

litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes

Nádvoří

Karel Chaba  - Nádvoří

Cena: 2000

suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám