František Hudeček - Život tvarů
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
tuš, papír, rok 1965, signováno PD monogramem, rozměr 10 x 15 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
olej, plátno, rok 1978, signováno LD, rozměr 25 x 20 cm, rám, vzadu popis autora
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno59/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list
barevný lept, rok 1995, signováno DU, rozměr 30 x 19,5 cm, papír 48 x 32 cm, vydáno ve 100 ks, volný list
litografie, rok 1930, signováno PD, rozměr 50 x 40 cm, rám, vydal S.V.U. Mánes
olej, karton, signováno LD, rozměr 40 x 50 cm, vzadu číslo 1236, rám
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 122/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
Cena: 800
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
dřevoryt, rok 1964, signováno PD, rozměr 26 x 18,5 cm, volný list
Cena: 2000
suchá jehla, rok 1976, signováno PD, číslováno 3/30, rozměr 32 x 24,5 cm, rám