František Kupka - Čtyři příběhy bílé a černé
lept, akvatinta, rok 1930, signováno PD, rozměr 8,5 x 12,5 cm, volný list
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
Cena: 550
Aktuální cena: 550
litografie, signováno DU, číslováno 88/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list
Cena: 800
litografie, rok 1997, signováno PD, aut, tisk, rozměr 26 x 19 cm, volný list
Cena: 5900
Aktuální cena: 5900
suchá jehla, rok 1946, signováno PD, rozměr 10,7 x 7,7 cm, volný list, náklad 15 kusů, soupis díla str. 63, č. 140
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
momotyp, rok 1944, signováno PD, rozměr 12 x 16 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 13/55, rozměr 47,5 x 36,6 cm, volný list, soupis díla str. 187, č. 445
olej, sololit, rok 1981, signováno PN, rozměr 68,5 x 51 cm, rám, reprodukováno v soupisu Eva Petrová str. 243, č. 293, vystaveno Praha 2017 a Biennale di Venezia r. 1982, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 7/60, rozměr 48,1 x 35,2 cm, volný list, soupis díla str. 199, č. 479