František Gross - Bretagne
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
akvarel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 26 x 39 cm, rám, vystaveno Praha 2017, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 17/60, rozměr 46,3 x 36,8 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 478
linoryt, rok 1958, signováno PD, rozměr 32,4 x 40 cm, volný list, původní otisk, soupis díla str. 98, č. 233
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 12/100, rozměr 24,3 x 16,3 cm, volný list, soupis díla str. 178 č. 422
Cena: 600
Aktuální cena: 600
suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.133 č.322, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 13,3 x 15 cm, volný list, soupis díla str. 120 č. 290
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 36/60, rozměr 40,9 x 32 cm, volný list, soupis díla str. 197, č. 474
litografie, rok 1972, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 30 cm, pasparta, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I. v nákladu 100 kusů, soupis grafického díla str. 162 č. 386, dílo z pozůstalosti autora.
Cena: 200
Aktuální cena: 200
obálka s reprodukcí díla F. Grosse včetně razítka a originální známky, rok 1974, signováno, rozměr 11,5 x 19 cm
litografie, rok 1966, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 121 č. 293, rozměr 15,2 x 23 cm, volný list