Jan Saudek - Stud
kolorovaná fotografie, rok 1985, signováno PD, rozměr 36,5 x 27,5 cm, rám
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
lept, rok 1969, signováno PD, číslováno IX/IX, rozměr 21,2 x 17,2 cm, rozměr včetně prolisů 43 x 39,4 cm, soupis díla str. 95, č. 309 - 319, náklad 65+IX, volný list
lept, rok 1967, signováno PD, číslováno 11/30, rozměr 30 x 22,5 cm, volný list
litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 3801/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti
Cena: 21000
Aktuální cena: 21000
lept, rok 2012, signováno PD, číslováno 14/64, rozměr 30 x 39,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2015-16
Cena: 5800
Aktuální cena: 5800
suchá jehla, ze souboru Měsíce, signováno PD Jiří John, rok 1970, rozměr 14,5 x 11,5 cm, vystaveno Praha 2013, rámováno
Cena: 6000
Aktuální cena: 6000
serigrafie, signováno PD, číslováno 20/90, rok 1975, rozměr 76 x 56 cm, volný list
litografie, rok 1940, signováno PD, soupis Dvořák č. 22, rozměr 33 x 28 cm, volný list