Maxmilian Švabinský - Ranní lov
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
lept, akvatinta, rok 1927, signováno PD, soupis Novák 1927 AP3, rozměr 27,2 x 30,5 cm, volný list
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
litografie, rok 1960, signováno PD, rozměr 30 x 23 cm, volný list
Cena: 7900
Aktuální cena: 7900
7x ručně kolorovaná suchá jehla, rok 1980, všechny signovány, věnování Otto Kučerovi, vydáno 170 výtisků, rozměr 7x 21 x 22 cm, volné listy
barevný dřevoryt, rok 1912, signováno PD, rozměr 21,5 x 21 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
akvarel, papír, signováno PD, vzadu pozůstalostní razítko, rozměr 35,5 x 47,5 cm, volný list
litografie, rok 1974-83, signováno PD, náklad 200 kusů, rozměr 17 x 12 cm, volný list, soupis č. 466
akvatinta, rok 1911, signováno PD a LD v kameni, rozměr 33,5 x 31,5 cm, rám
Cena: 350
Aktuální cena: 350