Caligula

Salvador Dalí  - Caligula

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

litografie, rok 1983, signováno PD, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1264, rozměr 41 x 30 cm, volný list

Figura I.

František Gross  - Figura I.

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 12/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis grafiky č. 422