Zdeněk Sýkora - Linie
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
serigrafie, signováno PD, číslováno 41/100, rozměr 19 x 19 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
kombinovaná technika, rok 1998, signováno DU, číslováno 58/100, vydala Galerie Vltavín u příležitosti výstavy "Jiří Anderle-Pradávno", rozměr 20 x 14 cm, rámováno
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, rám, vystaveno Praha 2016
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
lept, rok 1986, signováno DU, rozměr 14,4 x 10,3 cm, volný list
Cena: 1800
litografie, rok 1945, signováno PD, vlevo dole věnování, rozměr 34 x 27 cm, volný list
mezzotinta, papír japan, rok 1910, signováno PD, rozměr 19 x 14 cm, rámováno
tužka, papír, Waldesova obrazárna č.1334, vzadu štítek, rozměr 25 x 18 cm, rám
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
dřevoryt, papír (japan), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list