La Plume

Alfons Mucha  - La Plume

litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm

Stín

Olbram Zoubek  - Stín

reliéfní tisk, rok 1975, signováno PD, autorský tisk, rozměr 34,5 x 25 cm, rám

Karel Vaca  - Bez názvu

litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám

Pythagoras

Josef Istler  - Pythagoras

litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list

Clown - Liliputan

František Tichý  - Clown - Liliputan

litografie, rok 1958, signováno DU, číslováno 73/200, soupis grafického díla František Dvořák str. 30 č. 296, rozměr 52 x 21,5 cm, rámováno Brůžek

Zebry

Victor Vasarely  - Zebry

litografie, papír japan, rok 1984, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 50,5 cm, volný list