Alfons Mucha - La Plume
litografie, titulní strana časopisu + časopis, rok 1899, značeno v kameni, rozměr 24 x 17,5 cm
reliéfní tisk, rok 1975, signováno PD, autorský tisk, rozměr 34,5 x 25 cm, rám
litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám
Cena: 8000
Aktuální cena: 8000
olej, sololit, signováno PD, rozměr 24 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1988, signováno PD, aut. tisk, rozměr 33,5 x 24 cm, volný list
litografie, rok 1912, vydáno jako příloha časopisu "Umělecký měsíčník" , rozměr 23,5 x 18 cm, rám
lept, rok 2014, signováno PD, rozměr 28 x 10, volný list, vydal Spolek českých bibliofilů v nákladu 140 kusů
suchá jehla na hedvábí, rok 1970, signováno PD, číslováno 7/99, rozměr 14,5 x 10 cm, volný list
litografie, rok 1958, signováno DU, číslováno 73/200, soupis grafického díla František Dvořák str. 30 č. 296, rozměr 52 x 21,5 cm, rámováno Brůžek
litografie, papír japan, rok 1984, signováno PD, aut. tisk, rozměr 40 x 50,5 cm, volný list