Joan Miro' - Joan Miró litógrafo IV
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
litografie, rok 1982, soupis č.1257, rozměr 32 x 24,5 cm, rámováno
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla č. 429
serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítka, volný list
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
kresba, akvarel, tužka, papír, rok 1944, signováno PD, rozměr 26 x 22 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autorky
Cena: 14500
Aktuální cena: 14500
akryl, papír, rok 1979, signováno PD, rozměr 33,5 x 23,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, autorský tisk, rozměr 30 x 16,5 cm, volný list
linoryt, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 23 cm, dole slepotiskové razítko, volný list
dřevoryt, ruční papír, signováno PD, rozměr 11,5 x 7,5 cm, vzadu razítko Národní galerie, volný list
2x kresba tuš, kuličkové pero, papír, každý signován PD, rozměr 14 x 18,5 cm a 16,5 x 14,5 cm, volné listy
tisk z perforovaného plechu, rok 1985, signováno PD, číslováno, rozměr 14,5 x 21,5 cm, volný list