Josef Istler  - Bez názvu

2x lept, rok 1994, každý signován a číslován, vydala Lyra Pragensis, rozměr 2x 5 x 3,5 cm, volné listy

Tvary

František Hudeček  - Hračky

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

kresba, pastel, papír, rok 1932, signováno PD, rozměr 16 x 23,5 cm, volný list, dílo z pozůstalost autora

Karel Svolinský  - Hlava

litografie, signováno PD, číslováno 9/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list