Kamil Lhoták - Dva chlapci
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
suchá jehla, rok 1947, signováno PD, číslováno 20/20, rozměr 24,7 x 17,5 cm, volný list
Cena: 6900
Aktuální cena: 6900
akvarel, papír, rok 2008, signováno PD, rozměr 33 x 22 cm, rám, dílo z ateliéru autora
olej, karton, signováno PN, rozměr 22 x 31 cm, dílo z pozůstalosti autora
tužka, papír, rok 1958, signováno LD, rozměr 25 x 35 cm, volný list
Cena: 700
Aktuální cena: 700
tuš, akvarel, papír, rok 1932, signováno DU, rozměr 14 x 9 cm, volný list
Cena: 1100
Aktuální cena: 1100
litografie, rok 1971, signováno DU, číslováno 3/100, vystaveno Praha 2010, rám
Cena: 9000
Aktuální cena: 9000
froasáž, papír, rok 1992, signováno DU, rozměr 51 x 40 cm, rám, vystaveno Praha 2013
reliéf, olovo, cín, zlaceno, značeno vzadu, rozměr 15,5 x 15,5 cm
litografie na porcelánu, značeno v kameni, číslováno 3663/4000, rozměr - průměr 22,5 cm, vzadu ověření pravosti, rámováno
litografie, akvarel, rok 1983, signováno DU, rozměr 16 x 13 cm, volný list