Jaroslav Šerých - Hlava
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list
Cena: 100
Aktuální cena: 100
litografie, signováno PD, číslováno 9/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
akvarel, tužka, karton, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora
mezzotinta, rok 2009, signováno PD, číslováno 27/74, rozměr 27 x 11 cm, volný list
litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 20/40, rozměr 42,5 x 31,3 cm, volný list
soubor 8x serigrafie, ručně kolorováno, značeno v desce, rok 1991, signováno v tiráži, rozměr listů 30 x 21 cm
litografie, značeno v desce, vydal Champenois, Paris, rozměr 22 x 15 cm, volný list
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,5 cm, volný list