Jaromír Stretti - Zamponi - Dožecí palác v Benátkách
lept, akvatinta, signováno PD, rozměr 37 x 36 cm, volný list
Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016
kresba, pero, tuš, papír, rok 1929, signováno DU, ilustrace ke knize "Romano Rus", rozměr 21 x 14 cm, volný list
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list
dřevoryt, papír (japan), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list
barevný dřevoryt, rok 1913, signováno PD, číslo tisku 9, rozměr 21 x 21 cm, reprodukováno v soupisu str. 141, rámováno
Cena: 4500
suchá jehla, lept, signováno DU, číslováno 69/200, rozměr 33 x 23,5 cm, volný list
Cena: 4500
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13 cm, volný list
serigrafie, rok 1998, signováno DU, číslováno 115/200, rozměr 30 x 21 cm, volný list