Alfons Mucha - La Plume
litografie, rok 1899, značeno v kameni, titulní strana časopisu, rozměr 24 x 17,5 cm
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 123/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
dřevoryt, papír (japan), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 56/80, rozměr 32 x 43 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno DU, číslováno 118/125, vzadu popis, rozměr 50,4 x 36,3 cm
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
ofset, 40-50tá léta, vydalo Státní nakladatelství v Praze, vytiskly Grafické závody Bayer v Kolíně, vzadu razítko Knihovna Akademie výtvarných umění v Praze, rozměr 23 x 35 cm
Cena: 9000
Aktuální cena: 9000
olej, tempera, sololit, signováno PD, dílo pochází z pozůstalosti Františka Grosse, rozměr 25 x 34,5 cm
akvarel, tuš, papír, rok 1976, původní pasparta, vystaveno Praha 2014, vzadu původní štítek DÍLO, rozměr 14 x 20 cm