Z daleka

Tomáš Hřivnáč  - Z daleka

Cena: 2100
Aktuální cena: 2100

mezzotinta, rok 2001, signováno PD, číslováno 25/60, rozměr 29 x 22 cm, volný list

Hrozny hněvu

Jan Saudek  - Hrozny hněvu

fotografie, rok 1999, signováno LD, rozměr 31 x 34 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český str. 445, certifikát pravosti přiložen

Hra s ohněm

František Gross  - Hra s ohněm

litografie, rok 1962, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 106, č. 255, rozměr 25,7 x 33,5 cm, volný list

Ilustrace

Cyril Bouda  - Ilustrace

Cena: 500

2x litografie, signováno PD, rozměr 2x 26 x 18,5 cm, volné listy

Adriena Šimotová  - Hlava

serigrafie, rok 1975, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr 36 x 36 cm, volný list