Tomáš Hřivnáč - Z daleka
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
mezzotinta, rok 2001, signováno PD, číslováno 25/60, rozměr 29 x 22 cm, volný list
Cena: 2100
Aktuální cena: 2100
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
tuš, akvarel, papír, rok 1960, signováno DU, rozměr 9 x 12 cm, volný list
Cena: 4900
Aktuální cena: 4900
fotografie, rok 1999, signováno LD, rozměr 31 x 34 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český str. 445, certifikát pravosti přiložen
heliogravura, rok 1975-76, signováno DU, rozměr 47 x 31 cm, vystaveno v Galerii Baukunst v roce 1979, volný list
litografie, rok 1962, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str. 106, č. 255, rozměr 25,7 x 33,5 cm, volný list
Cena: 500
2x litografie, signováno PD, rozměr 2x 26 x 18,5 cm, volné listy
polystyrénový objekt, rok 1970, signováno, číslováno 72/99, rozměr 24,5 x 20 x 7 cm, horší stav
serigrafie, rok 1975, signováno PD, číslováno 64/100, rozměr 36 x 36 cm, volný list