Ruce

Oldřich Kulhánek  - Ruce

litografie, rok 2009, signováno DU, rozměr 16 x 9,5 cm, volný list

Koncert

Karel Demel  - Koncert

lept, akvatinta, rok 1976, signováno PD, číslováno 84/125, rozměr 31 x 39,5 cm, volný list

Objekt

Václav Tikal  - Objekt

Cena: 6800
Aktuální cena: 6800

oboustranná kresba, tužka, pastel, papír, rok 1957, signováno PD, rozměr 16,5 x 26 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Trávy

Ota Janeček  - Trávy

lept, akvatinta, rok 1969, signováno PD, rozměr 19,5 x 14,5 cm, volný list

Klíč II.

Jiří Balcar  - Klíč II.

akvatinta, lept, rok 1959, signováno PD, rozměr 24,5 x 15,5 cm, volný list

Chodec

František Hudeček  - Chodec

tuš, papír, rok 1958, signováno PD, rozměr 25,5 x 14,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Krtek

Zdeněk Miler  - Krtek

pero, papír, signováno PD monogramem, rozměr 26 x 33,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora