Oldřich Kulhánek - Ruce
litografie, rok 2009, signováno DU, rozměr 16 x 9,5 cm, volný list
lept, akvatinta, rok 1976, signováno PD, číslováno 84/125, rozměr 31 x 39,5 cm, volný list
Cena: 6800
Aktuální cena: 6800
oboustranná kresba, tužka, pastel, papír, rok 1957, signováno PD, rozměr 16,5 x 26 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
lept, akvatinta, rok 1969, signováno PD, rozměr 19,5 x 14,5 cm, volný list
akvatinta, lept, rok 1959, signováno PD, rozměr 24,5 x 15,5 cm, volný list
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 28/90, rozměr 23 x 63 cm, volný list
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list
Cena: 1800
2x litografie, signováno PD, rozměr 2x 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
tuš, papír, rok 1958, signováno PD, rozměr 25,5 x 14,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
pero, papír, signováno PD monogramem, rozměr 26 x 33,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora