Vladimír Komárek  - Bez názvu

Cena: 850
Aktuální cena: 850

konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy

Ku..a

Tomáš Bím  - Ku..a

Cena: 700
Aktuální cena: 700

litografie, rok 2017, signováno DU, číslováno 63/130, rozměr 16,5 x 10 cm, volný list

Ataka

Ivan Komárek  - Ataka

Cena: 450
Aktuální cena: 450

litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list

Papoušek

Petr Nikl  - Papoušek

serigrafie, rok 2002, signováno PD, rozměr papíru 25 x 31 cm, volný list, dílo z ateliéru autora