Jaroslav Jan Králík - P.F. 98
lept, rok 1998, signováno PD, číslováno 91/100, rozměr 12,5 x 15 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy
Cena: 800
litografie, signováno PD, rozměr papíru 22 x 16 cm, volný list
pero, papír, rok 1973, signováno DU, rozměr 24 x 19 cm, volný list
litografie, rok 1944, signováno PD, rozměr 29,5 x 19,5 cm, volný list
Cena: 2000
socha, modurit, rozměr v. 12,5 cm, dílo z pozůstalosti autora, získáno přímo od rodiny
Cena: 700
Aktuální cena: 700
litografie, rok 2017, signováno DU, číslováno 63/130, rozměr 16,5 x 10 cm, volný list
Cena: 450
Aktuální cena: 450
litografie, rok 1993, signováno PD, číslováno 32/95, rozměr 43 x 59,5 cm, volný list
serigrafie, rok 2002, signováno PD, rozměr papíru 25 x 31 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list