Milenci

Ota Janeček  - Milenci

socha, bronz, rok 1944, značeno dole, rozměr 32 x 15 x 16 cm, soupis díla č. 6936, dílo z pozůstalosti autora

Na břehu

Alena Kučerová  - Na břehu

suchá jehla, rok 1989, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 14 x 13 cm, pasparta

Žrouti

Karel Nepraš  - Žrouti

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 61/110, rozměr 30 x 42,5 cm, rám

On a ona

Jan Koblasa  - On a ona

Cena: 25000
Aktuální cena: 25000

2x socha, porcelán, rok 1986, signováno dole, číslováno 1/30, rozměr v. 39 cm, certifikát přiložen

Adam, Eva a had

Adolf Born  - Adam, Eva a had

olej, plstěný klobouk, rok 1994, signováno PD, rozměr 43 x 40 x 14 cm, rámováno v plexi krabici

Příroda

Bohuslav Reynek  - Příroda

suchá jehla, rok 1935, signováno PD, rozměr 15 x 10 cm, volný list, dílo z významné zahraniční sbírky Grenoble

Opice

Vincenc Vingler  - Opice

socha, bronz, rok 1949, značeno dole, rozměr v. 28 cm, dílo z pozůstalosti autora