Ota Janeček - Milenci
socha, bronz, rok 1944, značeno dole, rozměr 32 x 15 x 16 cm, soupis díla č. 6936, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, rok 1989, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 14 x 13 cm, pasparta
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
akvatinta, značeno LD slepotiskem, rozměr 10 x 10 cm , vystaveno Praha 2015, rám
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 61/110, rozměr 30 x 42,5 cm, rám
Cena: 25000
Aktuální cena: 25000
2x socha, porcelán, rok 1986, signováno dole, číslováno 1/30, rozměr v. 39 cm, certifikát přiložen
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 12/90, rozměr 63 x 24 cm, volný list
olej, plstěný klobouk, rok 1994, signováno PD, rozměr 43 x 40 x 14 cm, rámováno v plexi krabici
suchá jehla, rok 1935, signováno PD, rozměr 15 x 10 cm, volný list, dílo z významné zahraniční sbírky Grenoble
socha, bronz, rok 1949, značeno dole, rozměr v. 28 cm, dílo z pozůstalosti autora