Vladimír Boudník - Bez názvu
strukturální monotyp, rok 1963, signováno DU, rozměr 24,5 x 56,5 cm, rám, dílo z významné sbírky, vystaveno Praha 2013
lept, signováno DU, číslováno 14/100, rozměr 10,5 x 6,5 cm, rám
tříbarevná suchá jehla, rok 1942, signováno DU, rozměr 29,5 x 39 cm, soupis díla František Dvořák, str. 28, č. 64, rám
litografie, rok 1989, signováno DU, rozměr 17,5 x 7,5 cm, rám
tuš, papír, rok 1977, signováno PD, rozměr 22,5 x 33 cm, volný list
Cena: 2300
Aktuální cena: 2300
2x grafický list, suchá jehla, lept, každý signován PD, rozměr 24 x 22 cm a 41 x 30,5 cm, volné listy
Cena: 7500
Aktuální cena: 7500
olej, plátno, rok 2022, signováno PD, rozměr 40 x 40 cm, dílo z ateliéru autora
litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 21/60, rozměr 40 x 30 cm, volný list, soupis díla str. 201, č. 485
litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 96/100, rozměr 70 x 55 cm, volný list
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno A.T, rozměr 23 x 17 cm, volný list